Студентка ХНУ – учасниця лекторію «4 історії українців»

29 вересня з нагоди Дня захисників та захисниць України Молодіжний центр провів лекторій «4 історії українців».

На цій події було розкрито історії справжніх українських героїв, які не лише боряться за нашу державу, але й демонструють нам приклад сили та відданості. Це історії людей, які

поділилися досвідом боротьби: зовнішньої та внутрішньої. Ці історії – це свідчення неймовірної сили та відданості українського народу.

Спікерами заходу були:

🔸 Керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради – Сабій Юлія.

🔸 Лейтенант, колишній командир 3 взводу 1 стрілецької роти 86 окремого батальйону територіальної оборони – Ящищен Олександр.

🔸 Волонтерка БФ «Волонтери Поділля» –Базилик Олена.

🔸Дружина нашого загиблого захисника, депутата міської ради – Анастасія Ярова

🔸Психолог по роботі з військовими та ВПО – Олена Шевчук.

🔸Капітан команди в «Іграх нескорених» 2023 – Олександр Маковей

🔸Психолог по роботі з військовими – Марина Маліновська.

Головна мета заходу – сприяти формуванню національної свідомості серед молоді. Студентка 3 курсу спеціальності «Політологія» Хмельницького національного університету, член студенської ради Дарʼя Лебідь разом з іншими учасниками лекторію мала нагоду поглибити знання з історії та культури України, а також обговорити важливі питання сучасного суспільства.

Дякуємо за можливість відвідувати такі заходи нашим Збройним Силам України!