«Смаколик – захиснику»: благодійна акція у Хмельницькому національному університеті до Дня захисника і захисниць

Відділом навчально-виховної роботи (завідувач Інна Горячок) за підтримки заступників деканів з виховної роботи усіх факультетів Хмельницького національного університет упродовж 27 по 29 вересня було організовано велику благодійну акцію «Смаколик – захиснику», метою якої був збір солодощів, фруктів, чаю та кави для наших захисників та захисниць, які зараз перебувають у шпиталі на лікуванні та реабілітації.

Доброчинна подія об’єднала студентів та викладачів нашого університету, адже вони закуповували та активно приносили подарунки нашим захисникам та захисницям. Багато слів підтримки і подяки студенти вклали у листівки-привітання для воїнів ЗСУ. Це лише маленька частинка наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за них. Але в такий спосіб ми об’єднуємо зусилля та згуртовуємося заради нашої перемоги!

У результаті зібрані ласощі 29 вересня  напередодні Дня захисників та захисниць було відвезено до штиталю, що знаходиться на Ружичній, (подяка голові студентського профкому Анатолію Вичавці за наданий транспорт) і роздано нашим захисникам.  А 2 жовтня було передано у військовий шпиталь на вулиці Чорновола. Слова щирої подяки звучали з уст поранених воїнів.

Студенти-волонтери, які поїхали у шпиталь і роздавали смаколики, (щира вдячність їм за допомогу) поділилися після завершення акції своїми думками:

Іваніцький Владислав, студент групи ПП-23-3, зауважив: «Я вдячний за новий досвід, хоч і тяжко дивитись на поранених воїнів, але це дає зрозуміти, на які жертви йдуть люди, щоб ми спокійно жили, тому потрібно допомагати їм, не забувати про них  і намагатись змінитись до кращого».

Горгулько Юлія, студентка групи ФПА-20-1, зазначила: «Дякуємо Вам, за організацію цього збору, що надали можливість взяти участь у підтримці та допомозі військовим. Також дякую усім, хто долучився до збору. Нам усім потрібно регулярно донатити і допомагати нашим захисникам та захисницям!»

Бартеньєва Ольга, студентка групи ФПА-20-1,стверджує: «Дякуємо вам за долучення до підтримки та допомоги нашим військовим! Було надзвичайно важливо та приємно бути частиною збору для наших захисників та захисниць. Дякую усім студентам хто долучився! Не забувайте та продовжуйте регулярно донатити та підтримувати наших військових!!! Миру всім! Слава Україні!»

Висловлюємо щиру подяку заступникам деканів з виховної роботи, викладачам, кураторам, УСІМ студентам, хто долучився до акції, за підтримку та допомогу нашим Захисникам!

Наближаємо Перемогу разом!

Відділ навчально-виховної роботи