Найважливіші події студентського життя ФМВП 1 семестр

12 вересня відбувся англомовний навчальний квест для студентів факультету міжнародних відносин і права (гр. ФПА-20-1 та ФПА-22-1), який розпочався з університетської книгозбірні. Саме тут учасники команд отримали ігрові завдання, які сприяли кращому ознайомленню з бібліотекою університету (її книжковим фондом, можливостями інформаційного пошуку) та усім студентським містечком.

27 вересня 2023 року

За пропозицією виховного відділу університету , студенти ФМВП  зібрались разом для  перегляду фільму ‘Довбуш ”, який поринув нас у велику легенду, котра надихає боротися за свободу нашої рідної землі.

6 жовтня 2023 року

Студенти факультету ФМВП  відвідали презентацію ‘Маніфесту Сталого Миру’, який став важливим документом , що об’єднує ідеї про унеможливлення агресії Росії та забезпечення сталого миру у Центрально-Східній Європі, організований громадянською мережею ОПОРА .

У жовтні відбулись вибори голів студентського самоврядування університету, одразу двоє студентів нашого факультету отримали перемогу.

Дар’ю Лебідь ( Пол-21-1)  було обрано головою студентської ради факультету міжнародних відносин .

Ярослава Сологуба ( Пол-20-1) було обрано головою студентської ради Гуртожитку №4.

У п’ятницю, 27 жовтня, відбувся Радіодиктант національної єдності — у День української писемності та мови. Уже доброю традицією стало написання радіодиктанту національної єдності на кафедрі германської філології та перекладознавства. Цьогоріч писали радіодиктант під назвою «Дороги України».

17 листопада 2023 року

Голова Студентської Ради ФМВП разом із представниками Української студентської ліги та Незалежного національного студентського союзу України зустрілась із міністром освіти і науки Оксеном Лісовим . Зустріч відбулась з нагоди Дня Студента.

З Нагоди Дня Студента також було нагороджено багатьох студентів нашого факультету ( на жаль, немає їх фото)

12 грудня відбулось дві події, а саме:

Студентський Науковий коктейль, який щорічно впроваджує кафедра міжнародної комунікації та політології. На якому студенти нашого факультету виступили з цікавими статтями, тезами та думками.

А також випускний проєкту ‘Свідомі: Прокачай свою молодість ‘ організації «Соціально-політична ініціатива» виконується у рамках грантової програми «ТРИМАЙ», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW. Студенти нашого факультету, протягом двох місяць мали чудову можливість прокачати свої знання в багатьох галузях якісного функціонування  громадянського суспільства.(18 жовтня – 12 грудня 2023 року у місті Хмельницький)

Випуск про ці події:  https://suspilne.media/637840-u-hmelnickomu-zaversivsa-proekt-svidomi-prokacaj-svou-molodist/

17 листопада 2023 року

Студентська Рада ФМВП разом з виховним відділом факультету та Науковою бібліотекою ХНУ провели спільний захід в форматі тімбілдінгу ‘Єднаймо лідерство‘ для старост та лідерів факультету.

До Дня Студента Студентське самоврядування ХНУ організувало ‘Інтелектуальний батл між факультетами ‘

Команда нашого факультету блискуче подолала всі етапи і залишилась в трійці лідерів.

Представниці ФМВП , а саме студентки-політологині 7 грудня 2023 року стали учасницями міжнародного молодіжного форуму ‘ Державотворець‘ , що проходив у місті Дніпро.