Участь студентки гр. СОА-21-1 Ірени Шелестинської у Літній Школі «19th EkSoc Summer School» у м. Лодзь (Польща)

26 червня – 7 липня студентка ХНУ спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  Ірена Шелестинська (СОА-21-1), брала участь у Літній Школі під назвою «19th EkSoc Summer School» в м. Лодзь (Польща)

Програма літньої школи охоплювала 6 країн, 14 університетів, 26 лекцій та понад 150 студентів. Тема «Environmental aspects of global social and economic development» підняла безліч важливих питань стосовно екології, економіки, сталого розвитку та війни. Організатори школи проводили екскурсії містом, фортепіанний концерт та культурні заходи. Ця школа стала особливим місцем для іноземних студентів, адже це було не просто навчання, а й неймовірна можливість обмінятись культурними цінностями, традиціями та досвідом різних країн, що сприяла налагодженню міжкультурної комунікації та зміцненню міжнародних зв‘язків.

Бажаємо Ірені невпинного особистісного зростання і розширення професійних горизонтів!

Інформацію підготувала Ольга Орловська